Terminarz dla klubu: KS Gminy Psary

Sezon: 2019/2020

Podokręg Sosnowiec - A Klasa

Rodzaj Kolejka Data Gospodarze Wynik Goście
L 1 2019-08-17 17:00 Zagłębiak Tucznawa 2 : 2 KS Gminy Psary
L 2 2019-08-24 17:00 KS Gminy Psary 2 : 2 Przemsza Okradzionów
L 3 2019-08-28 18:00 Łazowianka Łazy 2 : 2 KS Gminy Psary
L 4 2019-08-31 17:00 KS Gminy Psary 2 : 3 Górnik Sosnowiec
L 5 2019-09-07 17:00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza 1 : 1 KS Gminy Psary
L 6 2019-09-14 16:00 KS Gminy Psary 0 : 0 Skalniak Kroczyce
L 7 2019-09-21 16:00 SKS Łagisza 1 : 2 KS Gminy Psary
L 8 2019-09-28 15:30 KS Gminy Psary 1 : 2 KS Preczów
L 9 2019-10-05 15:00 Unia Ząbkowice 4 : 1 KS Gminy Psary
L 10 2019-10-12 15:00 CKS Czeladź 5 : 2 KS Gminy Psary
L 11 2019-10-19 15:00 KS Gminy Psary 1 : 0 Iskra Psary
L 12 2019-10-26 14:30 Ostoja Żelisławice 4 : 2 KS Gminy Psary
L 13 2019-11-03 11:00 KS Gminy Psary 3 : 5 MKS Poręba
L 14 2019-11-09 14:00 KP Błękitni Sarnów 3 : 2 KS Gminy Psary
L 15 2019-11-16 14:00 KS Gminy Psary 4 : 0 KS Giebło
L 16 2020-03-14 15:00 KS Gminy Psary : Zagłębiak Tucznawa
L 17 2020-03-21 15:30 Przemsza Okradzionów : KS Gminy Psary
L 18 2020-03-28 15:30 KS Gminy Psary : Łazowianka Łazy
L 19 2020-04-04 15:30 Górnik Sosnowiec : KS Gminy Psary
L 20 2020-04-11 13:00 KS Gminy Psary : Zagłębie Dąbrowa Górnicza
L 21 2020-04-18 16:00 Skalniak Kroczyce : KS Gminy Psary
L 22 2020-04-25 17:00 KS Gminy Psary : SKS Łagisza
L 23 2020-05-02 17:00 KS Preczów : KS Gminy Psary
L 24 2020-05-09 17:00 KS Gminy Psary : Unia Ząbkowice
L 25 2020-05-16 17:00 KS Gminy Psary : CKS Czeladź
L 26 2020-05-23 17:00 Iskra Psary : KS Gminy Psary
L 27 2020-05-30 17:00 KS Gminy Psary : Ostoja Żelisławice
L 28 2020-06-06 17:00 MKS Poręba : KS Gminy Psary
L 29 2020-06-13 17:00 KS Gminy Psary : KP Błękitni Sarnów
L 30 2020-06-20 17:00 KS Giebło : KS Gminy Psary

Składki

Moja Płatność

Treningi

---- Wtorek ----


---- Czwartek ----


---- Piątek ----


--- Godzina 18:00 ---


--- boisko Sarnów ---

Spotkania

Kalendarium

Tabela

KP Błękitni Sarnów

Sezon: 2020/2021

Liga Okręgowa Grupa IV Podgrupa Sosnowiec

Terminarz

KP Błękitni Sarnów

Kolejka: 10

Górnik Wojkowice  1 : Unia Ząbkowice
Górnik Piaski  1 : Niwy Brudzowice
Źródło Kromołów  5 : Ostoja Żelisławice
Tęcza Błędów   :   Cyklon Rogoźnik
Więcej na Łączy Nas Piłka

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 111

Liczba odwiedzin łącznie: 63975

Statystyki Szczegółowe

LikeBox