Terminarz

Drużyna: KP Błękitni Sarnów

Sezon: 2020/2021

Liga: Liga Okręgowa "Grupa Spadkowa" Katowice - Sosnowiec

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
Wawel Wirek : Górnik Wojkowice
Górnik Piaski : MKS Siemianowiczanka
Ostoja Żelisławice : Urania Ruda Śląska
VACAT ! : Wawel Wirek
Źródło Kromołów : Górnik 09 Mysłowice
Górnik Wojkowice : GIEKSA II Katowice
Unia Ząbkowice : Naprzód Lipiny
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
MKS Siemianowiczanka 2 : 2 Naprzód Lipiny
LKS Orzeł Mokre : Źródło Kromołów
MKS Siemianowiczanka : Unia Ząbkowice
Wawel Wirek : Górnik Piaski
VACAT ! : GIEKSA II Katowice
Górnik 09 Mysłowice : Górnik Wojkowice
Naprzód Lipiny : Ostoja Żelisławice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
Ostoja Żelisławice : MKS Siemianowiczanka
Unia Ząbkowice : Wawel Wirek
Górnik Piaski : GIEKSA II Katowice
VACAT ! : Górnik 09 Mysłowice
Źródło Kromołów : Urania Ruda Śląska
Górnik Wojkowice : LKS Orzeł Mokre
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
Wawel Wirek : Ostoja Żelisławice
GIEKSA II Katowice : Unia Ząbkowice
Urania Ruda Śląska : Górnik Wojkowice
Naprzód Lipiny : Źródło Kromołów
Górnik 09 Mysłowice : Górnik Piaski
VACAT ! : LKS Orzeł Mokre
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
LKS Orzeł Mokre 0 : 0 Urania Ruda Śląska
Unia Ząbkowice : Górnik 09 Mysłowice
Ostoja Żelisławice : GIEKSA II Katowice
Źródło Kromołów : MKS Siemianowiczanka
Górnik Piaski : LKS Orzeł Mokre
Górnik Wojkowice : Naprzód Lipiny
VACAT ! : Urania Ruda Śląska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
Górnik 09 Mysłowice : Ostoja Żelisławice
Urania Ruda Śląska : Górnik Piaski
Wawel Wirek : Źródło Kromołów
LKS Orzeł Mokre : Unia Ząbkowice
VACAT ! : Naprzód Lipiny
MKS Siemianowiczanka : Górnik Wojkowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
Górnik Wojkowice : Wawel Wirek
Źródło Kromołów : GIEKSA II Katowice
Ostoja Żelisławice : LKS Orzeł Mokre
VACAT ! : MKS Siemianowiczanka
Unia Ząbkowice : Urania Ruda Śląska
Górnik Piaski : Naprzód Lipiny
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
GIEKSA II Katowice 7 : 0 LKS Orzeł Mokre
Urania Ruda Śląska : Ostoja Żelisławice
GIEKSA II Katowice : Górnik Wojkowice
Górnik 09 Mysłowice : Źródło Kromołów
Wawel Wirek : VACAT !
Naprzód Lipiny : Unia Ząbkowice
MKS Siemianowiczanka : Górnik Piaski
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
Naprzód Lipiny 2 : 3 Urania Ruda Śląska
Górnik Wojkowice : Górnik 09 Mysłowice
Ostoja Żelisławice : Naprzód Lipiny
Unia Ząbkowice : MKS Siemianowiczanka
GIEKSA II Katowice : VACAT !
Górnik Piaski : Wawel Wirek
Źródło Kromołów : LKS Orzeł Mokre
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
Urania Ruda Śląska : Źródło Kromołów
Wawel Wirek : Unia Ząbkowice
LKS Orzeł Mokre : Górnik Wojkowice
MKS Siemianowiczanka : Ostoja Żelisławice
Górnik 09 Mysłowice : VACAT !
GIEKSA II Katowice : Górnik Piaski
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
Wawel Wirek 1 : 3 GIEKSA II Katowice
Unia Ząbkowice : GIEKSA II Katowice
Górnik Piaski : Górnik 09 Mysłowice
Źródło Kromołów : Naprzód Lipiny
LKS Orzeł Mokre : VACAT !
Górnik Wojkowice : Urania Ruda Śląska
Ostoja Żelisławice : Wawel Wirek
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
Wawel Wirek 0 : 3 Górnik 09 Mysłowice
GIEKSA II Katowice : Ostoja Żelisławice
Naprzód Lipiny : Górnik Wojkowice
MKS Siemianowiczanka : Źródło Kromołów
Górnik 09 Mysłowice : Unia Ząbkowice
LKS Orzeł Mokre : Górnik Piaski
Urania Ruda Śląska : VACAT !
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
Naprzód Lipiny : VACAT !
Górnik Piaski : Urania Ruda Śląska
Unia Ząbkowice : LKS Orzeł Mokre
Górnik Wojkowice : MKS Siemianowiczanka
Źródło Kromołów : Wawel Wirek
Ostoja Żelisławice : Górnik 09 Mysłowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
GIEKSA II Katowice : Źródło Kromołów
Urania Ruda Śląska : Unia Ząbkowice
Naprzód Lipiny : Górnik Piaski
MKS Siemianowiczanka : VACAT !
LKS Orzeł Mokre : Ostoja Żelisławice
Wawel Wirek : Górnik Wojkowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
Górnik 09 Mysłowice 4 : 2 LKS Orzeł Mokre
Ostoja Żelisławice 2 : 3 Źródło Kromołów
MKS Siemianowiczanka 5 : 1 Urania Ruda Śląska
Unia Ząbkowice 0 : 1 Górnik Wojkowice
VACAT ! : Wawel Wirek
Naprzód Lipiny 2 : 2 GIEKSA II Katowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 16

Gospodarze Wynik
LKS Orzeł Mokre 0 : 0 Wawel Wirek
Górnik Piaski 1 : 6 Źródło Kromołów
GIEKSA II Katowice 0 : 1 MKS Siemianowiczanka
Górnik 09 Mysłowice 3 : 0 Naprzód Lipiny
Unia Ząbkowice 2 : 2 Ostoja Żelisławice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 17

Gospodarze Wynik
Unia Ząbkowice 5 : 1 Górnik Piaski
Naprzód Lipiny 4 : 2 Wawel Wirek
Górnik Wojkowice 6 : 0 Ostoja Żelisławice
Urania Ruda Śląska 1 : 5 GIEKSA II Katowice
LKS Orzeł Mokre 2 : 2 MKS Siemianowiczanka
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 18

Gospodarze Wynik
Źródło Kromołów 0 : 3 Górnik Wojkowice
Górnik 09 Mysłowice 2 : 0 Wawel Wirek
Naprzód Lipiny 1 : 1 MKS Siemianowiczanka
Urania Ruda Śląska 1 : 2 LKS Orzeł Mokre
Ostoja Żelisławice 5 : 3 Górnik Piaski
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 19

Gospodarze Wynik
LKS Orzeł Mokre 2 : 3 GIEKSA II Katowice
Źródło Kromołów 7 : 1 Unia Ząbkowice
Urania Ruda Śląska 2 : 3 Naprzód Lipiny
Górnik 09 Mysłowice 1 : 2 MKS Siemianowiczanka
Górnik Piaski 0 : 5 Górnik Wojkowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 20

Gospodarze Wynik
MKS Siemianowiczanka 2 : 2 Wawel Wirek
Górnik Wojkowice 1 : 0 Unia Ząbkowice
Źródło Kromołów 5 : 2 Ostoja Żelisławice
LKS Orzeł Mokre 3 : 0 Naprzód Lipiny
Urania Ruda Śląska 6 : 3 Górnik 09 Mysłowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 21

Gospodarze Wynik
Górnik 09 Mysłowice 1 : 1 GIEKSA II Katowice
Źródło Kromołów 2 : 1 Górnik Piaski
Wawel Wirek 2 : 2 Urania Ruda Śląska
Ostoja Żelisławice 2 : 2 Unia Ząbkowice
MKS Siemianowiczanka 2 : 2 LKS Orzeł Mokre
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 22

Gospodarze Wynik
GIEKSA II Katowice 9 : 0 Wawel Wirek
Urania Ruda Śląska 1 : 3 MKS Siemianowiczanka
LKS Orzeł Mokre 2 : 5 Górnik 09 Mysłowice
Górnik Piaski 2 : 2 Unia Ząbkowice
Ostoja Żelisławice 1 : 1 Górnik Wojkowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 23

Gospodarze Wynik
MKS Siemianowiczanka 1 : 4 GIEKSA II Katowice
Wawel Wirek 2 : 2 LKS Orzeł Mokre
Górnik Piaski 1 : 4 Ostoja Żelisławice
Górnik Wojkowice 2 : 1 Źródło Kromołów
Naprzód Lipiny 0 : 3 Górnik 09 Mysłowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 24

Gospodarze Wynik
GIEKSA II Katowice 3 : 0 Urania Ruda Śląska
Unia Ząbkowice 3 : 1 Źródło Kromołów
MKS Siemianowiczanka 3 : 4 Górnik 09 Mysłowice
Górnik Wojkowice 3 : 0 Górnik Piaski
Wawel Wirek 3 : 1 Naprzód Lipiny
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 25

Gospodarze Wynik
GIEKSA II Katowice 7 : 1 Naprzód Lipiny
Wawel Wirek 2 : 2 MKS Siemianowiczanka
Górnik 09 Mysłowice 3 : 2 Urania Ruda Śląska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 26

Gospodarze Wynik
Urania Ruda Śląska 0 : 3 Wawel Wirek
GIEKSA II Katowice 3 : 2 Górnik 09 Mysłowice
LKS Orzeł Mokre 2 : 0 Naprzód Lipiny
Więcej na Łączy Nas Piłka

Składki

Moja Płatność

Treningi


--> Poniedziałek <--


--> Środa <--


--> Piątek <--


--> Godzina 18:00 <--


--> Boisko Sarnów <--


Spotkania

Tabela

KP Błękitni Sarnów

Sezon: 2020/2021

Liga Okręgowa "Grupa Spadkowa" Katowice - Sosnowiec

Terminarz

KP Błękitni Sarnów

Kolejka: 24

GIEKSA II Katowice  3 : Urania Ruda Śląska
Unia Ząbkowice  3 : Źródło Kromołów
MKS Siemianowiczanka  3 : Górnik 09 Mysłowice
Górnik Wojkowice  3 : Górnik Piaski
Wawel Wirek  3 : Naprzód Lipiny
Więcej na Łączy Nas Piłka

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 69

Liczba odwiedzin łącznie: 105793

Statystyki Szczegółowe

LikeBox