Terminarz

Drużyna: KP Błękitni Sarnów

Sezon: 2020/2021

Liga: Liga Okręgowa "Grupa Spadkowa" Katowice - Sosnowiec

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
Górnik Wojkowice 1 : 0 GIEKSA II Katowice
Górnik Piaski 2 : 6 MKS Siemianowiczanka
Źródło Kromołów 5 : 4 Górnik 09 Mysłowice
Unia Ząbkowice 3 : 0 Naprzód Lipiny
Ostoja Żelisławice 5 : 1 Urania Ruda Śląska
VACAT ! : Wawel Wirek

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
MKS Siemianowiczanka 2 : 2 Naprzód Lipiny
VACAT ! : GIEKSA II Katowice
Wawel Wirek 6 : 2 Górnik Piaski
LKS Orzeł Mokre 2 : 1 Źródło Kromołów
Naprzód Lipiny 2 : 4 Ostoja Żelisławice
Górnik 09 Mysłowice 3 : 1 Górnik Wojkowice
MKS Siemianowiczanka 3 : 0 Unia Ząbkowice

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
Unia Ząbkowice 3 : 2 Wawel Wirek
Górnik Wojkowice 3 : 0 LKS Orzeł Mokre
Źródło Kromołów 9 : 3 Urania Ruda Śląska
VACAT ! : Górnik 09 Mysłowice
Ostoja Żelisławice 0 : 4 MKS Siemianowiczanka
Górnik Piaski 2 : 7 GIEKSA II Katowice

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
Wawel Wirek 0 : 3 Ostoja Żelisławice
Górnik Piaski 1 : 2 Górnik 09 Mysłowice
VACAT ! : LKS Orzeł Mokre
Urania Ruda Śląska 2 : 2 Górnik Wojkowice
GIEKSA II Katowice 2 : 1 Unia Ząbkowice
Naprzód Lipiny 6 : 3 Źródło Kromołów

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
Unia Ząbkowice 0 : 3 Górnik 09 Mysłowice
Ostoja Żelisławice 3 : 2 GIEKSA II Katowice
Górnik Wojkowice 4 : 1 Naprzód Lipiny
Źródło Kromołów 2 : 1 MKS Siemianowiczanka
VACAT ! : Urania Ruda Śląska
Górnik Piaski 1 : 2 LKS Orzeł Mokre
LKS Orzeł Mokre 0 : 0 Urania Ruda Śląska

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
Urania Ruda Śląska 0 : 2 Górnik Piaski
Ostoja Żelisławice 3 : 1 Górnik 09 Mysłowice
Wawel Wirek 2 : 3 Źródło Kromołów
VACAT ! : Naprzód Lipiny
MKS Siemianowiczanka 1 : 3 Górnik Wojkowice
LKS Orzeł Mokre 3 : 0 Unia Ząbkowice

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
Źródło Kromołów 2 : 2 GIEKSA II Katowice
Górnik Piaski 0 : 1 Naprzód Lipiny
Ostoja Żelisławice 1 : 1 LKS Orzeł Mokre
Górnik Wojkowice 3 : 1 Wawel Wirek
Unia Ząbkowice 6 : 1 Urania Ruda Śląska
VACAT ! : MKS Siemianowiczanka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
Źródło Kromołów 1 : 0 Górnik 09 Mysłowice
Urania Ruda Śląska 1 : 3 Ostoja Żelisławice
Naprzód Lipiny 1 : 3 Unia Ząbkowice
Wawel Wirek : VACAT !
MKS Siemianowiczanka 2 : 1 Górnik Piaski
GIEKSA II Katowice 5 : 0 Górnik Wojkowice
GIEKSA II Katowice 7 : 0 LKS Orzeł Mokre

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
Naprzód Lipiny 2 : 3 Urania Ruda Śląska
Ostoja Żelisławice 2 : 3 Naprzód Lipiny
Górnik Piaski 1 : 1 Wawel Wirek
GIEKSA II Katowice : VACAT !
Źródło Kromołów 3 : 0 LKS Orzeł Mokre
Unia Ząbkowice 0 : 1 MKS Siemianowiczanka
Górnik Wojkowice 1 : 2 Górnik 09 Mysłowice

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
Urania Ruda Śląska 0 : 11 Źródło Kromołów
LKS Orzeł Mokre 0 : 2 Górnik Wojkowice
Wawel Wirek 2 : 4 Unia Ząbkowice
MKS Siemianowiczanka 5 : 6 Ostoja Żelisławice
Górnik 09 Mysłowice : VACAT !
GIEKSA II Katowice 5 : 2 Górnik Piaski

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
Wawel Wirek 1 : 3 GIEKSA II Katowice
Ostoja Żelisławice 5 : 4 Wawel Wirek
LKS Orzeł Mokre : VACAT !
Unia Ząbkowice 0 : 4 GIEKSA II Katowice
Górnik Wojkowice 6 : 0 Urania Ruda Śląska
Górnik 09 Mysłowice 2 : 1 Górnik Piaski
Źródło Kromołów 9 : 0 Naprzód Lipiny

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
Wawel Wirek 0 : 3 Górnik 09 Mysłowice
Górnik 09 Mysłowice 2 : 1 Unia Ząbkowice
LKS Orzeł Mokre 1 : 1 Górnik Piaski
GIEKSA II Katowice 1 : 1 Ostoja Żelisławice
Urania Ruda Śląska : VACAT !
MKS Siemianowiczanka 1 : 1 Źródło Kromołów
Naprzód Lipiny 4 : 0 Górnik Wojkowice

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
Ostoja Żelisławice 1 : 6 Górnik 09 Mysłowice
Naprzód Lipiny : VACAT !
Unia Ząbkowice 1 : 2 LKS Orzeł Mokre
Górnik Wojkowice 1 : 0 MKS Siemianowiczanka
Górnik Piaski 3 : 5 Urania Ruda Śląska
Źródło Kromołów 8 : 1 Wawel Wirek

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
Wawel Wirek 3 : 4 Górnik Wojkowice
GIEKSA II Katowice 4 : 0 Źródło Kromołów
Urania Ruda Śląska 4 : 4 Unia Ząbkowice
Naprzód Lipiny 2 : 2 Górnik Piaski
MKS Siemianowiczanka : VACAT !
LKS Orzeł Mokre 1 : 2 Ostoja Żelisławice

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
Naprzód Lipiny 2 : 2 GIEKSA II Katowice
Górnik 09 Mysłowice 4 : 2 LKS Orzeł Mokre
Ostoja Żelisławice 2 : 3 Źródło Kromołów
VACAT ! : Wawel Wirek
MKS Siemianowiczanka 5 : 1 Urania Ruda Śląska
Unia Ząbkowice 0 : 1 Górnik Wojkowice

Kolejka 16

Gospodarze Wynik
LKS Orzeł Mokre 0 : 0 Wawel Wirek
Górnik Piaski 1 : 6 Źródło Kromołów
Górnik 09 Mysłowice 3 : 0 Naprzód Lipiny
Unia Ząbkowice 2 : 2 Ostoja Żelisławice
GIEKSA II Katowice 0 : 1 MKS Siemianowiczanka

Kolejka 17

Gospodarze Wynik
Unia Ząbkowice 5 : 1 Górnik Piaski
LKS Orzeł Mokre 2 : 2 MKS Siemianowiczanka
Urania Ruda Śląska 1 : 5 GIEKSA II Katowice
Naprzód Lipiny 4 : 2 Wawel Wirek
Górnik Wojkowice 6 : 0 Ostoja Żelisławice

Kolejka 18

Gospodarze Wynik
Źródło Kromołów 0 : 3 Górnik Wojkowice
Urania Ruda Śląska 1 : 2 LKS Orzeł Mokre
Ostoja Żelisławice 5 : 3 Górnik Piaski
Naprzód Lipiny 1 : 1 MKS Siemianowiczanka
Górnik 09 Mysłowice 2 : 0 Wawel Wirek

Kolejka 19

Gospodarze Wynik
Urania Ruda Śląska 2 : 3 Naprzód Lipiny
Źródło Kromołów 7 : 1 Unia Ząbkowice
Górnik Piaski 0 : 5 Górnik Wojkowice
Górnik 09 Mysłowice 1 : 2 MKS Siemianowiczanka
LKS Orzeł Mokre 2 : 3 GIEKSA II Katowice

Kolejka 20

Gospodarze Wynik
MKS Siemianowiczanka 2 : 2 Wawel Wirek
Źródło Kromołów 5 : 2 Ostoja Żelisławice
Urania Ruda Śląska 6 : 3 Górnik 09 Mysłowice
Naprzód Lipiny 0 : 3 LKS Orzeł Mokre
Górnik Wojkowice 1 : 0 Unia Ząbkowice

Kolejka 21

Gospodarze Wynik
Ostoja Żelisławice 2 : 2 Unia Ząbkowice
MKS Siemianowiczanka 2 : 2 LKS Orzeł Mokre
Źródło Kromołów 2 : 1 Górnik Piaski
Wawel Wirek 2 : 2 Urania Ruda Śląska
Górnik 09 Mysłowice 1 : 1 GIEKSA II Katowice

Kolejka 22

Gospodarze Wynik
Urania Ruda Śląska 1 : 3 MKS Siemianowiczanka
LKS Orzeł Mokre 2 : 5 Górnik 09 Mysłowice
Górnik Piaski 2 : 2 Unia Ząbkowice
Ostoja Żelisławice 1 : 1 Górnik Wojkowice
GIEKSA II Katowice 9 : 0 Wawel Wirek

Kolejka 23

Gospodarze Wynik
Górnik Wojkowice 2 : 1 Źródło Kromołów
Naprzód Lipiny 0 : 3 Górnik 09 Mysłowice
Górnik Piaski 1 : 4 Ostoja Żelisławice
MKS Siemianowiczanka 1 : 4 GIEKSA II Katowice
Wawel Wirek 2 : 2 LKS Orzeł Mokre

Kolejka 24

Gospodarze Wynik
MKS Siemianowiczanka 3 : 4 Górnik 09 Mysłowice
Górnik Wojkowice 3 : 0 Górnik Piaski
Wawel Wirek 3 : 1 Naprzód Lipiny
Unia Ząbkowice 3 : 1 Źródło Kromołów
GIEKSA II Katowice 3 : 0 Urania Ruda Śląska

Kolejka 25

Gospodarze Wynik
GIEKSA II Katowice 7 : 1 Naprzód Lipiny
Wawel Wirek 2 : 2 MKS Siemianowiczanka
Górnik 09 Mysłowice 3 : 2 Urania Ruda Śląska

Kolejka 26

Gospodarze Wynik
GIEKSA II Katowice 3 : 2 Górnik 09 Mysłowice
Urania Ruda Śląska 0 : 3 Wawel Wirek
LKS Orzeł Mokre 2 : 0 Naprzód Lipiny

Składki

Moja Płatność

Treningi


-->  Wszelkich informacji udziela Trener <--


Spotkania

Tabela

KP Błękitni Sarnów

Sezon: A Klasa - Podokręg Sosnowiec

A Klasa - 2021/2022

Terminarz

KP Błękitni Sarnów

Kolejka: 6

RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza  0 : AKS Górnik Niwka Sosnowiec
Iskra Psary  5 : Jedność Strzyżowice
Zagłębiak Tucznawa  2 : Strażak Nowa Wieś
Pauza   :   Górnik Piaski
KS Preczów  0 : KS Gminy Psary
Górnik Sosnowiec  2 : Łazowianka Łazy
Przemsza Okradzionów  2 : SKS Łagisza
Więcej na Łączy Nas Piłka

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 95

Liczba odwiedzin łącznie: 141258

Statystyki Szczegółowe

LikeBox