2021-12-22 13:02  -  KP Błękitni Sarnów

Szczegółowe podsumowanie rundy Jesiennej !

Szczegółowe podsumowanie rundy Jesiennej !

Czas na przerwę zimową i zasłużony odpoczynek od piłki ale przed tym zapraszamy na szczegółowe statystyki naszej drużyny i naszych zawodników !!!🔵 Zakończyły się zmagania w rundzie jesiennej sosnowieckiej klasy A. Po 14 rozegranych spotkaniach Błękitni mają na koncie 31 punktów i zajmują w tabeli 3 miejsce. Stawce przewodzi Klub Sportowy Gminy Psary, który zgromadził na swoim koncie 37 punktów. To o 3 oczka więcej niż Górnik Piaski, który plasuje się na miejscu drugim. Tuż za naszymi plecami znajduje się MKS Łazowianka Łazy, która uzbierała 29 punktów w przeciągu rundy. Wydaje się więc, że to między tymi drużynami rozegra się na wiosnę walka o pierwsze miejsce premiowane awansem do "okręgówki" i drugą pozycję, która w ostatecznym rozrachunku też może dać awans o ligę wyżej.


🔵 Błękitni Sarnów zanotowali w tej rundzie 10 zwycięstw, 1 remis i 3 porażki. Wygrywając 6 meczów na wyjeździe są najlepsi w lidze pod względem zwycięstw w delegacji.

🔵 Nasz zespół może się pochwalić drugą najlepszą defensywą w lidze - straciliśmy 17 bramek (średnio 1,2 gola na mecz), ustępując pod tym względem w klasyfikacji tylko liderowi Klub Sportowy Gminy Psary. Do siatki rywali trafialiśmy 44 razy (średnia 3,14 gola na mecz)  ⚽


🔵 Bramki dla naszej drużyny zdobywali:  ⚽️

🥇 Damian Koch- 10 goli

🥈 Piotr Zarychta- 7 goli

🥉 Mateusz Miska- 6 goli

5.  Bartłomiej Płatkowski - 4 gole

6.  Adrian Marek - 3 gole

7.  Kamil Koster - 2 gole

     Kuba Grzybowski - 2 gole

     Paweł Węgrzyn - 2 gole

8.   Jakub Madejczyk - 1 gol

      Łukasz Sawicki- 1 gol

      Kamil Opoka - 1 gol