2021-06-30 20:31  -  KP Błękitni Sarnów

Podsumowanie sezonu !

Podsumowanie sezonu !

Podsumowanie rundy jesiennej i wiosennej w sezonie 2020/2021- KP Błękitni Sarnów


Zaczynamy podsumowanie naszej drużyny :

W rundzie jesiennej nasza drużyna zajęła 7 miejsce z dorobkiem 20 punktów i z bilansem bramkowym 37 : 48 - przez co wylądowaliśmy na rundę wiosenną w grupie spadkowej ligi okręgowej, niestety brakowało dużo by znaleźć się w ósemce najlepszych drużyn ligi. Trzeba dodać że rywalizowaliśmy z solidnymi ekipami z naszego podokręgu !

W rundzie wiosennej Błękitni z dorobkiem 29 punktów i bilansem bramkowym 51 : 53, zajęli 8 lokatę w lidze i niestety cel jaki był ustalony przed sezonem przez trenera Grzegorza Żaka nie został zrealizowany przez co spadamy z 'okręgówki' i lądujemy ponownie w Klasie A Podokręg Sosnowiec.. Nasi zawodnicy dzielnie walczyli by utrzymać się na tak fajnym poziomie V ligi lecz brakowało skupienia, czasami skuteczności pod bramką rywala czy po prostu szczęścia, efektem jest powrót do popularnej serie a .. Trzeba dodać że rywalizowaliśmy z ekipami z podokręgu Katowice, z tymi przeciwnikami była realna szansa na zdobycie dużo większej liczby punktów !

Przed nami wakacje, urlopy, przerwa od piłki kopanej i czas na przemyślenia co poszło nie tak - na pewno będzie potrzebna zmiana.. Ale zawodników czy może trener się już wypalił.. Wszystkiego dowiemy się w niedalekiej przyszłości !

W następnym artykule podsumowanie występów naszych zawodników !