2021-02-22 12:39  -  KP Błękitni Sarnów

Zimowe przygotowania w trakcie !!

Zimowe przygotowania w trakcie !!

Nareszcie! Zimowy okres przygotowawczy rozpoczęty !


Nasza drużyna zdążyła rozegrać już cztery gry kontrolne (w których tylko raz odnieśliśmy zwycięstwo), dobrze wiemy że w sparingach nie o wynik chodzi a o zgranie zespołu czy wyćwiczenie stałych fragmentów gry i na tym skupia się cały skład. Dodatkowo zimowa aura nie pozwoliła na rozegranie dwóch meczów z powodu niskich temperatur i zasypanych śniegiem boisk, lecz przed Błękitnymi jeszcze trzy mecze kontrolne przed ligą z silnymi A Klasowymi zespołami !!!

Okres zimowy to również czas na transfery 'do' i 'z' klubu, w sparingach bierze udział kilku testowanych zawodników którzy być może dołączą do naszego zespołu na 'wiosnę', lecz niestety kilku graczy opuściło nasze szeregi (informacje o transferach pojawią się w osobnym artykule).


Dotychczas rozegrano 4 sparingi:

- porażka z Sarmacją Będzin 2:4

- porażka z Cyklonem Rogoźnik 1:2

- porażka z Niwami Brudzowice 2:3

- zwycięstwo z Górnikiem Wojkowice 2:1


Przed nami jeszcze 3 gry kontrolne:

- vs CKS Czeladź

- vs KS Gminy Psary

- vs Górnik Sosnowiec


Początek rundy rewanżowej ligi okręgowej zbliża się wielkimi krokami, musimy jeszcze tylko poczekać na zaległe spotkania z grupy Katowickiej i wtedy wyjaśni się z kim powalczymy o utrzymanie w lidze !!! Prawdopodobne rozpoczęcie rozgrywek ma nastąpić 20 Marca a czy do tego dojdzie - zobaczymy !!


Więcej informacji niebawem..