2020-11-26 14:51  -  KP Błękitni Sarnów

Udany rewanż i cenne 3 punkty zdobyte !

Udany rewanż i cenne 3 punkty zdobyte !

Zaległa 16 kolejka Ligi Okręgowej


Przed nami ostatni piłkarski spektakl w tym roku, w dodatku o przysłowiowe 6 punktów przeciwko ekipie z Żelisławic. W pierwotnym terminie spotkanie odwołane przez drużynę gości dosłownie dwie godziny przed rozpoczęciem !! Mamy nadzieję że Błękitni zaliczą udany rewanż za porażkę w pierwszym spotkaniu (było 0:3), i zdobędą cenny komplet oczek potrzebny do walki o utrzymanie w lidze okręgowej !! Mecz odbędzie się 28 Listopada, o godzinie 11:00, na boisku w Sarnowie ul. Główna 1 ! Info dla zawodników: Zbiórka przed meczem w klubie o godzinie 9:50 !

Wyszarpane zwycięstwo i zdobyty cenny komplet punktów ! Błękitni pokazali charakter i udanie zrewanżowali się rywalom za porażkę w pierwszym meczu ! Pomimo wyniku 0:1 dla gości zawodnicy Sarnowa podnieśli się z kolan, korzystając z błędów przeciwnika i skutecznie wykorzystując swoje okazję bramkowe doprowadzili do wyniku 3:1, w ostatnich sekundach błąd naszego obrońcy i rzut karny na bramkę zamienił grający Trener Ostoi lecz na wyniku 3:2 sędzia kończy mecz ! Zwycięstwo pozwoliło naszym piłkarzom na zajęcie 7 miejsca w lidze (jest to najlepszy wynik spośród beniaminków), z 20 punktami na koncie i z bilansem bramkowym 37 : 48 ! Runda Jesienna zakończona a wraz z nią masa podsumowań zmagań naszej drużyny, na pewno zostajemy w grupie spadkowej więc cel jest jasny - walka o utrzymanie - wszystko wyjaśni się w rundzie wiosennej w 2021 roku ! Więcej informacji niebawem !


KP Błękitni Sarnów - Ostoja Żelisławice  3:2  (0:0)


Bramki dla Sarnowa zdobyli:

  1.  P. Jędrusik (asysta M. Keller)

  2.  J.Górniak (asysta M. Lis)

  3.  K. Góral (asysta M. Keller)


Skład Sarnowa:

H. Kozłowski -- D. Czura, Kapitan B. Jędrusik (35' P. Cielniaszek), M. Dul, A. Robak -- K. Góral, B. Milik (60' M. Lis), K. Kucharczak, J. Górniak (80' D. Koch), M. Keller - P. Jędrusik

Rezerwowi: G. Żak, Prz. Cielniaszek, P. Rutka, M. Kielian