2020-11-20 15:46  -  KP Błękitni Sarnów

Popis strzelecki Błękitnych !

Popis strzelecki Błękitnych !

XVIII kolejka Ligi Okręgowej


Powoli kończymy rundę jesienną, przed nami przedostatni mecz przeciwko będącej w bardzo dobrej formie ekipie z dzielnicy Dąbrowy Górniczej. Dla przypomnienia: nasza drużyna uległa w pierwszym spotkaniu tych zespołów 2:5. Po ostatnim dobrym wyniku na trudnym terenie, Błękitni będą chcieli ponownie udowodnić że stać ich na walkę z najlepszymi !! Ps. na zdjęciu artykułu od lewej: Pan Paweł Janas (były selekcjoner Reprezentacji Polski), Prezes Klubu Dominik Rychlewski, Trener Klubu Grzegorz Żak !!! Mecz odbędzie się 21 Listopada, o godzinie 13:00, na boisku w Sarnowie ul. Główna 1 ! Info dla zawodników: Zbiórka przed meczem o godzinie 11:50 w klubie !

Misja wykonana wzorowo ! Dziś niestety nasi kibice nie mogli obejrzeć festiwalu bramek i koncertowej gry Błękitnych, a było na co patrzeć bo 7 bramek to minimum tego co mogło wpaść do bramki przeciwnika. Błękitni zaliczyli udany rewanż za porażkę w pierwszym spotkaniu. Krótko streszczając to co działo się na boisku: Festiwal bramek rozpoczął Damian Czura idealnym strzałem 'w okienko' z 16 metrów, chwilę później strzał Jakuba Górniaka z karnego broni bramkarz gospodarzy, mija kolejne parę minut i znów Jakub Górniak przy piłce, tym razem zdobywa bramkę strzałem z pola karnego w długi róg bramkarza. W pierwszej połowie działo się dużo a wiec ciąg dalszy: końcówka pierwszej części spotkania i rzut karny dla gości pewnie broni nasz bramkarz Robert Ćwik, kilka minut później Damian Koch ustala wynik do przerwy na 3:1. Druga połowa przyniosła nam jeszcze więcej emocji a więc: Damian Koch na początku drugiej części meczu podwyższa wynik po udanej kontrze, chwilę później po rzucie rożnym Kapitan Błękitnych Bartek Jędrusik zdobywa bramkę i mamy 5:2 ! Goście podjęli wyzwanie i starali się odrobić straty doprowadzając do wyniku 5:3, lecz skuteczna gra Błękitnych pod bramką przeciwnika pozwala im na podwyższenie wyniku przez Piotrka Rutkę po udanej kontrze i na sekundy przed końcem meczu przez Karola Górala precyzyjnym strzałem po długim słupku ! Na pochwałę zasłużył cały zespół zaczynając od trenera a kończąc na kierowniku drużyny za uzyskany wynik i zdobyty komplet punktów!


KP Błękitni Sarnów - Tęcza Błędów  7:3  (3:1)


Bramki dla Sarnowa zdobyli:

  1.  D. Czura (asysta P. Jędrusik)

  2.  J. Górniak

  3.  D. Koch

  4.  D. Koch (asysta A. Robak)

  5. B. Jędrusik (asysta K. Góral)

  6.  P. Rutka (asysta K. Góral)

  7.  K. Góral (asysta K. Kucharczak)


Skład Sarnowa:

R. Ćwik -- D. Czura (75' M.Kielian), Kapitan B. Jędrusik, P. Cielniaszek (45' A. Robak), M. Dul -- K. Góral, K. Kucharczak, J. Górniak (45' M. Keller), B. Milik (80' P. Rutka) -- D. Koch (85' P. Czechowski), P. Jędrusik (60' M. Lis)

Rezerwowi: H. Kozłowski, Kierownik Drużyny Ł. Gorgoń, Trener G. Żak