2020-11-13 20:56  -  KP Błękitni Sarnów

Zdobyty cenny punkt na trudnym terenie !

Zdobyty cenny punkt na trudnym terenie !

XVII kolejka Ligi Okręgowej


Koniec rundy jesiennej co raz bliżej, a nasza drużyna walczy o przetrwanie w lidze. Komplet punktów przeciwko ekipie z Kromołowa na pewno przywróci wiarę Błękitnym w walkę o utrzymanie. Jutrzejszy przeciwnik jest jak najbardziej w zasięgu, a szanse na zwycięstwo wysokie ! Piłkarze Sarnowa zrobią wszystko co w ich nogach by wyjść zwycięsko z tego ciężkiego pojedynku, a pokazali nie raz że stać ich na to ! Ciekawostka: w pierwszym meczu był wynik 0:2 dla Źródła.  Mecz odbędzie się 14 Listopada, o godzinie 13:00, na boisku w Kromołowie, ul. Browar 7 ! Info dla zawodników: Zbiórka przed meczem o godzinie 11:00 w klubie, w Sarnowie !

Szczegółowy opis spotkania na portalu FutbolJura.pl, pod tytułem 'ŹK podzieliło się punktami z Sarnowem". Całkowicie słuszny i odzwierciedlający opis tego co się działo na boisku. Jeszcze dwie kolejki, Błękitni walczymy do końca !


Źródło Kromołów - KP Błękitni Sarnów  2:2  (1:1)Bramki dla Sarnowa zdobyli:

  1.  K. Góral

  2.  M. Keller (asysta P. Jędrusik)


Skład Sarnowa: H. Kozłowski -- D. Czura, Kapitan B. Jędrusik, P. Cielniaszek, M. Dul -- K. Góral (75' A. Robak), K. Kucharczak (80' B. Kręciwilk), J. Górniak, B. Milik (70' M. Lis), M. Keller -- P. Jędrusik (60' D. Koch)

Rezerwowi: G. Żak, M. Kielian