2020-11-09 21:28  -  KP Błękitni Sarnów

Porażka po zaciętej walce !

Porażka po zaciętej walce !

Zaległa XIII kolejka Ligi Okręgowej


Z przyczyn od Klubu KP Błękitni Sarnów nie zależnych, nie został rozegrany mecz w ostatnią sobotę przeciwko Ostoi. Mamy tylko nadzieję, że środowe spotkanie dojdzie do skutku. Co do pojedynku przeciwko drużynie z Ząbkowic, trzeba zaznaczyć po pierwsze jaki był wynik pierwszego meczu czyli 2:1 dla Sarnowa. Po drugie: Środowy mecz jest mega ważny dla obu ekip bo 3 punkty w tym pojedynku dają możliwość na walkę o utrzymanie w lidze. Po trzecie: Mamy nadzieję, że to piłkarze Sarnowa wyjdą zwycięsko z tego starcia i zgarną komplet punktów, który pomoże dogonić drużyny z wyższych miejsc ! Spotkanie odbędzie się 11 Listopada, o godzinie 13:30, na boisku w Sarnowie ul. Główna 1, niestety przy pustych trybunach ! Info dla zawodników: Zbiórka przed meczem w klubie o godzinie 12:20 !

Miał być komplet punktów i gonitwa za rywalami z górnej części tabeli, a są zgliszcza po porażce i przed ostatnie miejsce w lidze.. Nie tak sobie wyobrażaliśmy to spotkanie, okazje do objęcia prowadzenia i zdobycia 3 punktów były ale ich nie wykorzystaliśmy. Natomiast przeciwnik zrobił to co się należało, wykorzystał stworzone okazje bramkowe i wrócił do domu z kompletem oczek, przy okazji mijając nas w tabeli. Nie ma co się rozpisywać dużo o meczu, bo błędów w ofensywie czy defensywie naszej drużyny znów było dużo. Czekamy na następny mecz w którym śmiało można powalczyć o zwycięstwo - a to już w najbliższą sobotę ! Błękitni walczą dalej, a liga się jeszcze nie skończyła - do końca rundy jesiennej zostały jeszcze trzy kolejki i możliwe 9 punktów do zdobycia !


KP Błękitni Sarnów - Unia Ząbkowice  0:2  (0:0)Skład KP Błękitni Sarnów:

H. Kozłowski -- A. Robak, Kapitan B. Jędrusik, P. Cielniaszek, M. Dul -- B. Milik, K. Kucharczak (80' M. Lis), J. Górniak, K. Góral -- M. Keller, D. Koch (75' P. Jędrusik)

Rezerwowi: R. Ćwik, Prz. Cielniaszek, D. Czura, M. Kielian, Kierownik drużyny Ł. Gorgoń, Trener G. Żak