2020-10-29 21:52  -  KP Błękitni Sarnów

Dwie różne połowy i zero punktów !

XV kolejka Ligi Okręgowej

Piłkarze Sarnowa będący na fali wznoszącej, w najbliższej kolejce zagrają przeciwko ekipie z Rogoźnika, która do tej pory jeszcze nie przegrała w lidze. W pierwszym meczu tych drużyn Błękitni musieli uznać wyższość rywali, a mecz zakończył się wynikiem 0:3. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, gdyż spotykają się drużyny będące w bardzo dobrej formie, do tego możemy być pewni że Błękitni zrobią wszystko by zrewanżować się za porażkę na własnym boisku ! Mecz odbędzie się 31 Października, o godzinie 14:00, na boisku w Rogoźniku ul. 1-ego Maja  30 ! Info dla zawodników: Zbiórka przed meczem na stadionie Cyklonu o godzinie 12:50 !

Krótko opisując wydarzenia na boisku: Można zacząć od pochwały dla całego zespołu z Sarnowa za organizację w obronie, umiejętne ustawienie się na boisku, krótkie krycie rywali, zabójcze kontry i groźne SFG (dotyczy się to pierwszych 44 minut). To tyle dobrego.. Najgorsze zaczęło się już w doliczonym czasie gry pierwszej połowy, Błękitni tracą bramkę po niegroźnej akcji z kontry zawodników Cyklonu. Druga odsłona meczu to zupełna odwrotność tego co grali nasi piłkarze przez pierwsze 44 minuty. Złe ustawienie w obronie, brak pressingu, mnóstwo indywidualnych błędów i naprawdę dużo lepsza niż w pierwszej połowie gra ekipy z Rogoźnika ustawiły spotkanie, a wynik w zupełności odzwierciedla to co działo się na boisku. Nie pozostaje nic innego jak wyciągnąć wnioski i uczyć się na błędach, by być mądrzejszym na przyszłość ! Błękitni nie poddają się a przed nimi ważne spotkanie z Ostoją o przysłowiowe 6 pkt. w najbliższą sobotę !

Cyklon Rogoźnik - KP Błękitni Sarnów  6:1  (1:1)

Bramkę dla Sarnowa zdobył zawodnik Cyklonu po samobójczym trafieniu.