2020-10-23 15:25  -  KP Błękitni Sarnów

Teatr jednego aktora !

Teatr jednego aktora !

XIV kolejka Ligi Okręgowej


Zbliża się kolejny weekend a z nim kolejny ligowy mecz. Błękitni tym razem rozegrają rewanż przeciwko ekipie z dzielnicy Czeladzi. Dzielni "Górnicy" z Piasków wbrew pozorom grają co raz lepiej, a nie tak dawno zdobyli swoje pierwsze punkty przeciwko Unii. Na pewno nie będzie łatwo ale wierzymy, że nasza drużyna postara się i wywiezie z trudnego terenu komplet punktów ! Po deszczowych dniach pogoda ma się poprawić, mamy zatem nadzieję, że i w najbliższą sobotę pogoda dopisze! Szczegółowe informacje z meczu można będzie śledzić "na żywo" na naszej stronie na Facebook'u w dniu meczu! Ligowy mecz odbędzie się 24 Października, o godzinie 14:00, na boisku w Czeladzi ul. Mickiewicza ! Info dla zawodników: Zbiórka już na miejscu o godzinie 12:50 !

Pogrom ! Gumiś show ! Klasa sama w sobie ! Ogromna skuteczność ! Tymi słowami krótko można opisać to co działo się na boisku. Błękitni są w bardzo dobrej formie co pokazują na zielonej murawie, na wyróżnienie zasłużył na pewno nasz zawodnik z numerem 8 który zdobył pięć bramek a mogło ich być więcej, no i także nasz młody bramkarz który był skoncentrowany do końca i z łatwością broni karnego w drugiej połowie. Podsumowując: ostatnie dwa zwycięstwa naszych piłkarzy nie były przypadkiem a rosnąca forma, przygotowanie i zaangażowanie do meczów całej drużyny rośnie, co może martwić tylko naszych przeciwników. Już za tydzień ciężki mecz przeciwko ekipie z Rogoźnika która w tym sezonie jeszcze nie przegrała, czyżby to był ten moment ?!


Górnik Piaski - KP Błękitni Sarnów  0:8  (0:3)


Bramki dla Sarnowa strzelali:

 1. M. Keller (asysta B. Jędrusik)

 2. J. Górniak (asysta K. Góral)

 3. J. Górniak (asysta M. Keller)

 4. J. Górniak (asysta B. Milik)

 5. B. Milik (asysta K. Góral)

 6. B. Jędrusik (asysta K. Góral)

 7. J. Górniak (asysta M. Dul)

 8. J. Górniak (asysta K. Góral)


  Skład Sarnowa:

  H. Kozłowski -- Prz. Cielnaiszek (61' P. Rutka), Kapitan B. Jędrusik, M. Dul, A. Robak -- B. Milik (61' D. Czura), K. Kucharczak (66' P. Cielniaszek), J. Górniak, K. Góral -- M. Keller, P. Jędrusik (70' D. Koch)

  Rezerwowi: G. Żak, K. Dominiczak, B. Kręciwilk