2020-09-10 20:29  -  KP Błękitni Sarnów

Pomimo dobrej gry - zero punktów..

Pomimo dobrej gry - zero punktów..

VIII kolejka Ligi Okręgowej

Po ostatnim słabym występie w Żelisławicach, nasza drużyna na pewno będzie chciała się zrehabilitować  i wygrać mecz z solidnym przeciwnikiem. Łatwo nie będzie ale stać Błękitnych na zdobycie punktów w tym pojedynku. Chcemy serdecznie zaprosić kibiców na mecz i prosimy o wsparcie na boisku, jak i po za nim! Mecz odbędzie się 12 Sierpnia (sobota), o godzinie 16:00, na boisku w Sarnowie ul. Główna 1 ! Info dla zawodników: Zbiórka w klubie o godzinie 14:45

Nasza drużyna nie dała rady rywalom i znowu nie zdobywa punktów w ligowym spotkaniu. Błękitni starali się jak mogli by wygrać mecz ale dwa strzały i dwa gole dały gościom zwycięstwo. W pierwszej połowie gra była wyrównana, w drugiej zaś piłkarze Sarnowa przeważali lecz pomimo tego nie zdołali odrobić strat. Błękitni walczą dalej, już za tydzień wyjazdowy mecz przeciwko Tęczy na który już teraz zapraszamy !


KP Błękitni Sarnów - Źródło Kromołów 0:2 (0:2)


Skład Sarnowa:

R. Ćwik (46' H. Kozłowski) -- D. Czura (60' K.Góral), Kapitan B. Jędrusik, P. Cielniaszek, K. Dominiczak (46' M. Kielian) -- A. Robak, J. Górniak, K. Kucharczak, M. Keller -- D. Koch, M. Lis (46' K. Doliński)

Rezerwa: M. Dul, Prz. Cielniaszek, P. Jędrusik, Trener G. Żak, Kierownik Ł. Gorgoń