2020-09-03 05:24  -  KP Błękitni Sarnów

Porażka w fatalnym stylu..

VII Kolejka Ligi Okręgowej

Zbliża się kolejny Ligowy mecz, a w nim przeciwnik dobrze znany naszej drużynie. Ostoja bo to o nich mowa, w lidze ma 1 zwycięstwo i 1 remis co pozwala im zajmować miejsce za Błękitnymi w tabeli. Mecze obu drużyn zawsze obfitowały w duże zaangażowanie na boisku i grad goli, czy tak będzie tym razem?? Chcemy serdecznie zaprosić na to spotkanie naszych wiernych kibiców ! Mecz odbędzie się 5 Sierpnia (sobota), o godzinie 16:00, na boisku w Żelisławicach ul. Ostoi 1 ! Info dla zawodników: Zbiórka przed meczem na boisku w Sarnowie o godz. 14:15 !

W spotkaniu beniaminków nie było faworyta do zwycięstwa lecz nasza drużyna w sobotnie popołudnie zagrała jedno z gorszych spotkań w lidze, stąd zasłużone zwycięstwo gospodarzy. Początek pierwszej połowy i już w 5 minucie Sarnów traci bramkę po złym ustawieniu w obronie. Dalsza część spotkania nie wyglądała dobrze a gracze Ostoi ciągle zagrażali naszej bramce, w 44 minucie gospodarze wykorzystują błędy w obronie i zdobywają bramkę do szatni. Druga odsłona meczu to próba odrobienia strat lecz niestety bezskutecznie. Gospodarze natomiast czekali na kontrataki i ich taktyka okazała się prawidłowa gdyż po jednym z nich zdobyli bramkę i ustalili wynik meczu. Nie pozostaje nic innego jak zapomnieć o tym co się wydarzyło i walczyć dalej, bo już za tydzień kolejna szansa na zdobycie punktów.

Ostoja Żelisławice - KP Błękitni Sarnów  3:0  (2:0)