2020-08-28 18:02  -  KP Błękitni Sarnów

Ambitna walka nie wystarczyła !

Ambitna walka nie wystarczyła !

VI kolejka Ligi Okręgowej

Zbliża się szósty mecz w lidze, a w nim nasza drużyna podejmie bardzo groźnych rywali z Rogoźnika, którzy w tym sezonie jeszcze nie przegrali. Błękitni natomiast po bardzo dobrych dwóch ostatnich meczach na pewno będą chcieli się pokazać z dobrej strony przed własną publicznością i utrudnić gościom zdobycie kompletu punktów. Mecz odbędzie się 29 Sierpnia (sobota), godzina 17:00, na boisku w Sarnowie ul. Główna 1 ! Serdecznie zapraszamy kibiców na to spotkanie, które zapowiada się naprawdę ciekawie!  Informacja dla zawodników: Zbiórka przed meczem o godzinie 15:45 ! 

Pomimo tego że nasza drużyna zagrała solidne spotkanie to nie dała rady gościom. Cyklon skutecznie lecz bez fajerwerków dążył do celu i osiągnął to co zamierzał. Nie pozostaje nic innego jak tylko odkuć się w następnym meczu przeciwko Ostoii.Chcemy podziękować kibicom za tak liczne przybycie na mecz i  Już teraz serdecznie zapraszamy na kolejne Ligowe spotkanie !


KP Błękitni Sarnów - Cyklon Rogoźnik  0:3  (0:2)


Skład Sarnowa:

R. Ćwik -- M.Dul, Kapitan B. Jędrusik, P.Cielniaszek, D.Czura -- B. Milik, J. Górniak, B. Kręciwilk (60' P. Jędrusik), M. Keller, A. Robak (89' K. Doliński) - M.Lis (46' K. Góral)

Rezerwa: G. Żak, P. Rutka, M. Kielian