2020-08-21 15:56  -  KP Błękitni Sarnów

Upragnione zwycięstwo!!!

V Kolejka Ligi Okręgowej

Po ostatnim wolnym weekendzie (Unia Z. przełożyła mecz) i środowym graniu w Pucharze czas na ligowe boje! Błękitni powalczą z ekipą z dzielnicy Czeladzi o pierwsze punkty w lidze, jak do tej pory obie drużyny nie wygraly ani nawet nie zremisowały żadnego meczu. Liczymy że Błękitni wyjdą z tego pojedynku zwycięsko i dopiszą komplet oczek do swojego dorobku!!! Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnch kibiców na to spotkanie które zapowiada się ciekawie! Mecz odbędzie się 22 Sierpnia (sobota), o godzinie 17:00, na boisku w Sarnowie ul. Główna 1 ! Info dla zawodników: Zbiórka przed meczem o godzinie 15:45 !

Upragnione, wymęczone i zasłużone zwycięstwo naszej drużyny! 3 punkty zostają w Sarnowie, z przebiegu meczu goście tylko raz w pierwszej połowie groźnie zaatakowali bramkę Błękitnych, po za tą sytuacją ustawili się w obrębie pola karnego i starali się bronić dostępu do własnej bramki. Dopiero w drugiej połowie wynik spotkania z rzutu karnego otworzył nasz egzekutor z Nr 8, chwilę później drugi rzut karny który znowu zamienia na bramkę popularny "Gumiś", a końcowy wynik meczu ustalił wchodzący z ławki zawodnik z Nr 14 tzw. "Buła" !! Nie można zapomnieć też o pracy sędziów z Podokręgu Częstochowa, którym chcemy gorąco podziękować za "gwizdanie" naszych spotkań. Kibiców naszej drużyny natomiast chcemy serdecznie zaprosić na środowe widowisko do Ząbkowic  gdzie rozegramy zaległy mecz przeciwko tamtejszej Unii!

KP Błękitni Sarnów - Górnik Piaski  3:0  (0:0)