2020-08-03 10:59  -  KP Błękitni Sarnów

Mamy awans do drugiej rundy Pucharu !

Mamy awans do drugiej rundy Pucharu !

W pierwszej rundzie Pucharu Polski na szczeblu Okręgowym Błękitni zagrają przeciwko ekipie z Okradzionowa. Obie drużyny bardzo dobrze się znają a ich mecze często obfitują w dużą ilość goli, tak więc zapowiada się bardzo ciekawe środowe popołudnie. Mecz odbędzie się 5 Sierpnia (Środa), o godzinie 17:30, w Okradzionowie ul. Białej Przemszy 26 ! Info dla zawodników: Zbiórka przed meczem o godzinie 16:30 w Okradzionowie lub o 16:00 w klubie, w Sarnowie !

Błękitni po zasłużonym zwycięstwie nad gospodarzami awansowali do drugiej rundy Pucharu Polski. Nasza drużyna w okrojonym składzie pokonała rywali a przez ostatnie 10 minut naszej bramki strzegł Trener Błękitnych - Grzegorz Żak ! Wielkie brawa za chęci i ambicje dla naszego Opiekuna ! A już w najbliższą sobotę mecz ligowy przeciwko Niwom, serdecznie zapraszamy kibiców na stadion w Sarnowie !!!


Przemsza Okradzionów - KP Błękitni Sarnów  3:6  (0:4)


Bramki dla Sarnowa zdobyli:

  1. B.Kręciwilk
  2. B.Kręciwilk
  3. P.Jędrusik
  4. B.Milik
  5. M.Lis
  6. K.Góral

Skład Sarnowa:

H.Kozłowski (G.Żak) -- M.Kielian, J.Górniak (A.Robak), M.Dul, K.Doliński -- K.Góral, S.Giczański, B.Kręciwilk (M.Keller), Kapitan P.Jędrusik -- M.Lis (Ł.Gorgoń), B.Milik


Druga runda Pucharu Polski - podokręg Sosnowiec: losowanie par już niebawem !