2020-07-30 16:21  -  KP Błękitni Sarnów

Trzy punkty zostają w Wojkowicach !

Trzy punkty zostają w Wojkowicach !

II Kolejka Ligi Okręgowej

Po nieudanym starcie Błękitni będą chcieli urwać punkty solidnej drużynie z Wojkowic. Naszych piłkarzy stać na to aby sprawić niespodziankę w tym pojedynku! Serdecznie zapraszamy naszych sympatyków na mecz ! Mecz odbędzie się 1 Sierpnia (sobota), o godzinie 11:00, na boisku w Wojkowicach ul. Kusocińskiego 1 ! Informacja dla zawodników: Zbiórka o godzinie 9:50 w Wojkowicach !

Niestety nie udało się naszym piłkarzom wywieźć choćby punktu z ciężkiego terenu, Górnik okazał się drużyną dojrzalszą i na pewno skuteczniejszą. Mimo walki i ogromnego zaangażowania Błękitni musieli uznać wyższość rywala. Szybko stracona bramka na początku meczu + kontra po której napastnik Wojkowic mija naszych czterech graczy i strzela bramkę po rykoszecie ustawiły pierwszą połowę. W drugiej natomiast nasi zawodnicy starali się odrobić straty i były do tego okazje lecz niestety gospodarze grali dziś w obronie bardzo dobrze, pod koniec meczu dodatkowo rzut karny który ustalił wynik spotkania i podsumował zasłużone zwycięstwo Wojkowic. Błękitni walczą dalej, a najbliższy mecz odbędzie się w środę, w Pucharze Polski przeciwko Przemszy Okradzionów, na wyjeździe.


Górnik Wojkowice - KP Błękitni Sarnów  3:0  (2:0)


Skład Sarnowa: R.Ćwik -- K.Dominiczak (70' K.Doliński), Kapitan Prz.Cielniaszek (60' M.Lis), P.Cielniaszek, M.Dul -- K.Góral, A.Robak (74' P.Rutka), P.Wiśniewski, D.Czura (65' S.Giczański), J.Górniak -- M.Keller

Rezerwa: H.Kozłowski, M.Kielian, P.Jędrusik