2020-07-22 15:22  -  KP Błękitni Sarnów

Porażka na inaugurację !

Błękitni zaczynają zmagania w Lidze Okręgowej, a przeciwnikiem w I Kolejce będzie druga drużyna Zagłębia Sosnowiec ! Po ciężko przepracowanym okresie przygotowawczym piłkarze Sarnowa mają apetyt na 3 pkt przeciwko ekipie z którą nie tak dawno mogli mierzyć się w A Klasie. W sobotnie popołudnie szykuje się wymarzony mecz dla Kibiców i Fanów naszej drużyny, oby tylko pogoda dopisała ! Mecz odbędzie się 25 Lipca, o godzinie 17:00, na boisku w Sarnowie ul. Główna 1 ! Informacja dla zawodników: Zbiórka przed meczem o godzinie 15:50 !

Nie tak miał wyglądać pierwszy występ naszej drużyny w lidze okręgowej, już od pierwszych minut "młodzież" Zagłębia wysoko wyszła co poskutkowało bramką z główki po bardzo dobrym dośrodkowaniu (3 minuta). Chwilę później natomiast to Błękitni skutecznie zakończyli kontratak a bramkę zdobył "Góral" po asyście "Eklera" (6 minuta). Pierwsza połowa była bardzo wyrównana z małą przewagą piłkarzy Sarnowa którzy mieli kilka "setek" ale ich nie wykorzystali. W drugiej części meczu działo się sporo, w 60 minucie czerwona kartka dla obrońcy Zagłębia miała pomóc Błękitnym w zdobyciu przewagi na boisku lecz to piłkarze z Sosnowca zdobyli bramkę na 1:2 z karnego, a chwilę później skutecznie zakończyli kontratak i ustalili wynik meczu. Nasi zawodnicy starali się odrobić straty i mieli kilka okazji do zdobycia gola lecz brakło wykończenia dogodnych sytuacji.

Na wielkie brawa zasłużyła za to publiczność zebrana na stadionie, która pobiła rekord frekwencji i z ogromną uwagą śledziła zmagania na zielonej murawie !!! Zapraszamy serdecznie kibiców za dwa tygodnie ponownie !!!

KP Błękitni Sarnów - Zagłębie II Sosnowiec  1:3  (1:1)