2020-06-12 21:08  -  KP Błękitni Sarnów

Pierwszy sparing z KSGP na remis !

Pierwszy sparing z KSGP na remis !

Zaczynamy okres przygotowawczy do nowego sezonu ! W sobotnie słoneczne południe rywalem Błękitnych będzie drużyna z naszej Gminy a dokładniej KS Gminy Psary, który ma w składzie dużo nowych nazwisk jak i nowego trenera ! Mecz odbędzie się 13 Czerwca, o godzinie 12:15 na boisku w Dąbiu przy Ul. Brzękowice Dolne 12 ! Informacja dla zawodników: Zbiórka przed meczem na boisku w Sarnowie o godzinie 11:00 !


W upalne sobotnie południe odbył się pierwszy test mecz naszej drużyny zakończony remisem. Tempo meczu było oszczędne z racji wysokiej temperatury ale na boisku się działo, obie strony stworzyły sobie dużo dogodnych sytuacji by móc wygrać ten sparing lecz remis musi każdej z ekip wystarczyć. Za tydzień w sobotę kolejny sparing, tym razem z juniorami Zagłębia na boisku w Sarnowie.KS Gminy Psary - KP Błękitni Sarnów  2:2 (1:1)


Bramki dla Sarnowa zdobywali:

  1. B.Milik - 44 minuta (asysta K.Góral)

  2. K.Góral - 55 minuta (asysta Piotr Cielniaszek)


    Skład Sarnowa: R.Ćwik (45' H.Kozłowski) -- K.Dominiczak (45' Zaw.Test.), B.Jędrusik (45' Piotr Cielniaszek), Zaw. Test. (45' Przemek Cielniaszek), M.Kielian (45' P.Rutka) -- A.Robak (30' K.Góral), S.Giczański (45' D.Czura), J.Górniak (45' B.Kręciwilk), P.Jędrusik (30' B.Milik) -- M.Keller (60' A.Robak), M.Lis (60' P.Jędrusik)