2020-03-06 19:22  -  KP Błękitni Sarnów

Wygrany ostatni sparing przed ligą !

Wygrany ostatni sparing przed ligą !

Czas na ostatni sparing w zimowym okresie przygotowawczym. Rywalem Błękitnych będzie ZEW Kazimierz (Sosnowiec) z B Klasy, w której radzi sobie całkiem nieźle. Piłkarze Sarnowa będą chcieli miłym akcentem zakończyć przygotowania przed ligą, pytanie czy im się to uda? Mecz odbędzie się 7 Marca (sobota), o godzinie 17:00 na sztucznym boisku Czarnych Sosnowiec (Al. J.Mireckiego 41) ! Zbiórka zawodników o godzinie 16:00 na w/w boisku!

No i miłym akcentem Błękitni zakończyli przygotowania do rundy wiosennej! Zwycięstwo w ostatnim sparingu nie przyszło wbrew pozorom Błękitnym łatwo gdyż musieli sporo się napocić i nabiegać żeby wydrzeć zwycięstwo dobrze poukładanej drużynie z Sosnowca. Podsumowując: na pochwałę na pewno zasłużył zawodnik z nr 5, z ekipy Sarnowa - popularny Wiśnia, który zdobył dwie bramki z czego jedną "stadiony świata" ! Na pochwałę zasłużyła też ekipa ZEWu która postawiła wysoko poprzeczkę skutecznie się broniąc i groźnie kontratakując - ogólnie sparing na duży plus dla obu drużyn !


KP Sarnów - ZEW Sosnowiec  6:2  (1:1)


Bramki dla KP:

  1. A. Żak
  2. D. Czura
  3. P. Wiśniewski
  4. M. Lis
  5. P. Wiśniewski
  6. P. Czechowski


Skład KP : H. Kozłowski - P. Jędrusik, Piotr Cielniaszek, B. Jędrusik, K.Dominiczak - A. Żak, D. Krzykawski, P. Wiśniewski, A.Robak - M. Keller, M.Lis

Grali również: R.Ćwik, K.Doliński, Przemek Cielniaszek, S.Giczański, D.Czura, Zaw. Testowany, P.Czechowski