2020-02-24 17:02  -  KP Błękitni Sarnów

Wieczorne granie w środę !

Wieczorne granie w środę !

W środę wieczorem na sztucznym boisku Zagłębia Błękitni zagrają przeciwko juniorom z rocznika 2003/04. Mimo późnej pory zapowiada się ciekawe spotkanie w którym zobaczymy na pewno granie w piłkę i dużo goli (poprzednie spotkania z juniorami Zagłębia zawsze obfitowały w grad goli). Dla piłkarzy Sarnowa to kolejny fajny sprawdzian swoich umiejętności przed zbliżającą się rundą wiosenną w A Klasie (a do ligi nie cały miesiąc). Sparing odbędzie się na sztucznym boisku Zagłębia Sosnowiec, 26 Lutego (Środa), o godzinie 20:00 ! Zbiórka zawodników o godzinie 19:00 !

Skromne ale jakże zasłużone zwycięstwo ekipy z Sarnowa, które i tak powinno być wyższe licząc nie wykorzystane sytuacje strzeleckie.  W tym sparingu idealnie funkcjonowała żelazna obrona i bramkarze (ogromne brawa za wysoką formę w meczu) którzy nie pozwolili młodzieży z Sosnowca strzelić ani jednej bramki ! Gra kontrolna stała na wysokim poziomie za co trzeba pochwalić obie drużyny, na pochwałę zasłużył też strzelec jedynej bramki w meczu - zawodnik z nr 9 (popularny Zenek) gdyż grał jak natchniony !


KP Sarnów - Zagłębie Sosnowiec Jr  1:0  (1:0)


Strzelec jedynej bramki dla KP:

  1. Przemek Czechowski


Skład KP: R.Ćwik - K.Dominiczak, Piotr Cielniaszek, D.Krzanowski, P.Jędrusik - K.Góral, P.Wiśniewski, D.Krzykawski, A.Robak - B.Milik, P.Czechowski

Grali również: H.Kozłowski, J.Górniak, D.Czura, Ł.Gorgoń, K.Doliński