2020-02-05 21:32  -  KP Błękitni Sarnów

Czwarty sprawdzian zaliczony na 5+ !

Czwarty sprawdzian zaliczony na 5+ !

W najbliższą sobotę zagramy przeciwko ekipie z dzielnicy Sosnowca a dokładniej chodzi o AKS Niwka, który rywalizuje w Lidze Okręgowej. Spotkanie zapowiada się ciekawie, a obie drużyny na pewno dadzą z siebie wszystko by wyjść zwycięsko z tego pojedynku pomimo że to tylko gra kontrolna !  Mecz odbędzie się na stadionie Czarnych Sosnowiec, przy Ul. Al. J.Mireckiego 41 (sztuczne boisko), o godzinie 15:00, 9 lutego w niedzielę ! Zbiórka zawodników o godzinie 14:00 na boisku Czarnych !

Zasłużone zwycięstwo Błękitnych z przeciwnikiem z ligi wyżej, pomimo tego że AKS był osłabiony kadrowo to i tak dzielnie stawiał czoła by coś ugrać w tej grze kontrolnej, a bramki przez nich zdobyte były tylko i wyłącznie po naszych błędach. W przypadku zawodników Sarnowa, uwagę zwróciła bardzo dobra postawa przy Ofensywnych SFG po których zdobyli trzy z pięciu bramek. Sprawdzian numer cztery zaliczony na 5+, chociaż wkradły się błędy w obronie. Czas na dalszą pracę by osiągać jeszcze lepsze wyniki !


KP Sarnów - AKS Niwka  5:3  (2:2)


Bramki dla KP:

  1. M.Lis (asysta P. Jędrusik)
  2. K.Góral
  3. B.Milik (asysta Ł.Gorgoń)
  4. P.Czechowski (asysta K.Doliński)
  5. S.Giczański (asysta Ł.Gorgoń)


Skład KP: R.Ćwik - Ł.Szkatulski (Przemek Cielniaszek), J.Górniak (B.Jędrusik), Piotr Cielniaszek (D.Krzanowski), K.Dominiczak (K.Doliński) - K.Góral (Zaw. Testowany), D.Krzykawski (S.Giczański), P.Wiśniewski, P.Jędrusik (B.Milik) - M.Lis (Ł.Gorgoń), Zaw. Testowany2 (P.Czechowski)