2020-01-22 18:42  -  KP Błękitni Sarnów

Drugi sprawdzian nie po naszej myśli !

Zbliża się kolejny test mecz, tym razem przeciwnik z naszej ligi i zarazem niedaleki sąsiad z gminy. Błękitni powalczą o dobry wynik i jeszcze lepszy styl gry na boisku - a czeka nas na pewno dużo pracy by wykluczyć wszystkie błędy ! Mecz odbędzie się w niedzielę 26 stycznia, o godzinie 16:00, na sztucznym boisku w Strzemieszycach ! Zbiórka zawodników o godzinie 15:00 w Strzemieszycach (Dąbrowa Górnicza, Ul. Sportowa 42)

W drugiej grze kontrolnej Błękitni pokazują dwa oblicza, 1 połowa to solidna gra i skuteczność pod bramką przeciwnika oraz 2 połowa w której pokazujemy jak nie powinno sie grać w obronie. Podsumowując, jest dużo błędów do wyeliminowania ale i jest też zalążek dobrej gry w piłkę !

KP Sarnów - KS Gminy Psary  2:6  (2:0)