2020-01-14 20:20  -  KP Błękitni Sarnów

Pierwszy sprawdzian zaliczony !

Pierwszy sprawdzian zaliczony  !

Zaczynamy przygotowania do rundy wiosennej ! Przed nami gra kontrolna z kandydatem do awansu z Serie B. Czarni Sosnowiec bo to o nich mowa, to wymagająca i ambitna drużyna która będzie chciała z jak najlepszej strony pokazać się z przeciwnikiem z ligi wyżej. Błękitnych czeka ważny sprawdzian, ale najważniejsze by dobrze przygotować się do pierwszej ligowej kolejki rundy wiosennej ! Mecz odbędzie się w niedziele, 19 stycznia o godzinie 17:00, na sztucznej murawie Czarnych ! (zagramy przy sztucznym oświetleniu) (Sosnowiec, Al. Józefa Mireckiego 41) Zbiórka zawodników o godzinie 16:00 , na boisku Czarnych !

Pewna wygrana Błękitnych lecz trzeba pochwalić zawodników z Sosnowca za walkę i postawienie wysoko poprzeczki w tej grze kontrolnej. Grad bramek i hokejowy wynik dobrze odzwierciedlają to co działo się na boisku więc wielkie brawa dla Sarnowiaków  za tak niebywałą skuteczność w niedzielne późne popołudnie przeciwko liderowi z ligi niżej. 


KP Sarnów - Czarni Sosnowiec  9:3 (2:1)


Bramki dla Sarnowa:

  1. S.Giczański
  2. M.Keller
  3. K.Góral
  4. K.Góral
  5. K.Góral
  6. K.Góral
  7. M.Keller
  8. S.Giczański
  9. Zaw. test.


Skład Sarnowa: H.Kozłowski - K.Doliński, J.Górniak, Piotr Cielniaszek, P.Jędrusik (Ł.Szkatulski) - K.Góral, S.Giczański, M.Blaszka (D.Krzykawski), M.Keller, B.Milik - Zaw. Test.