2019-10-31 19:16  -  KP Błękitni Sarnów

Hit rundy jesiennej - Lider górą...

Hit rundy jesiennej - Lider górą...
Herb klubu Unia Ząbkowice
Herb klubu KP Błękitni Sarnów

Unia Ząbkowice

vs

KP Błękitni Sarnów

2

:

0

Przebieg meczu:

Minuta Klub Imię i nazwisko Akcja Asysta
60' KP Błękitni Sarnów Michał Lis
50' KP Błękitni Sarnów Marcin Blaszka

XIII kolejka Patrick A Klasy

Wielkimi krokami zbliża się hit rundy jesiennej a dokładniej walka lidera ligi z Ząbkowic przeciwko viceliderowi z Sarnowa ! Mecz zapowiada się pasjonująco, oba zespoły preferują ładny dla oka styl "grania" w piłkę, więc kibice śmiało mogą przyjść i obejrzeć mecz. Zespół Unii jeszcze nie przegrał w tym sezonie, natomiast Błękitni ponieśli jedną porażkę. Spotkanie odbędzie się w sobotę 2 listopada o godzinie 14:00 na boisku w Ząbkowicach ! Zbiórka zawodników o godzinie 13:00 na stadionie Unii albo o 12:30 pod boiskiem w Sarnowie !

Fatalny występ i przygnębiająca porażka Błękitnych w bardzo ważnym meczu przeciwko liderowi. Grając w przewadze Błękitni nie potrafili znaleźć sposobu na obronę Unii (nawet rzutu karnego nie zamieniamy na bramkę). Natomiast słowa uznania dla graczy z Ząbkowic za zwycięstwo grając w 10. Nie pozostaje nic innego jak wstać z kolan i walczyć dalej !


Unia Ząbkowice - KP Sarnów 2:0  (1:0)


Skład KP: R.Ćwik : D.Czura, P.Cielniaszek, B.Jędrusik - kapitan, K.Dominiczak (B.Milik) - K.Góral, M.Blaszka (P.Wiśniewski), J.Górniak (K.Doliński), K.Miodek, M.Keller - P.Czechowski (M.Lis)

Rezerwa: H.Kozłowski, B.Kręciwilk

Dane meczowe:

Data rozgrywek:
2019-11-02 14:00
Gospodarze:
Unia Ząbkowice
Goście:
KP Błękitni Sarnów

Ławka rezerwowych:

Hubert Kozłowski, Bartłomiej Kręciwilk