2

:

2

VII kolejka Patrick A Klasy

W najbliższą niedzielę o godzinie 16:00, w Łazach zagramy przeciwko tamtejszej Łazowiance - spadkowicz z Ligi Okręgowej. Zapowiada się ciekawy mecz w którym zmierzą się dwie solidne drużyny !!! Serdecznie zapraszamy kibiców Sarnowa na daleki wyjazd na mecz !!!! Zbiórka zawdników w niedzielę tj. 22.09 o godzinie 14:15 pod boiskiem w Sarnowie !

Błękitni niestety nie dowieźli do końca dwu bramkowej przewagi z pierwszej połowy. Mecz miał dwie odsłony w naszym wykonaniu: do przerwy piłkarze Sarnowa grali skutecznie, ofensywnie, wysokim pressingiem co przełożyło się na dwa gole. W drugiej połowie zaś to Łazowianka powoli przejmowała kontrole nad piłką i próbowała stwarzać sobie okazje do zdobycia bramki, lecz to po naszych niewymuszonych błędach w obronie zdobyła obie bramki. Remis wydaje się być sprawiedliwym wynikiem.

Łazowianka Łazy - KP Sarnów  2:2  (0:2)