CKS Czeladź

4

:

2

Liga nabiera tempa - przed nami III kolejka A klasy, a w niej konkretny rywal CKS Czeladź ! Zapraszamy wszystkich kibiców na boisko do Sarnowa w środę, na godzinę 18:00 ! Widowisko piłkarskie na dobrym poziomie gwarantowane, oby tylko Błękitni odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie !!! Zbiórka zawodników o godzinie 17:00 na boisku w Sarnowie !

WYGRANA ! W końcu wygrana i to w bardzo dobrym stylu, na pochwałę zasługuję cała drużyna. Błękitni szybko otworzyli wynik meczu i zasłużenie prowadzili do przerwy. Po przerwie CKS starał się wyrównać i nieco postraszył naszą drużynę strzelając dwie bramki lecz w środowe późne popołudnie nasza ofensywa była na tyle skuteczna, że wybiła gościom z głowy walkę o jakiekolwiek punkty w tym meczu!  A już w najbliższą sobotę kolejny mecz na własnym boisku! Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców !

KP Sarnów - CKS Czeladź  4:2  (3:0)

Bramki dla Błękitnych zdobywali: M.Keller x 2 ( 2 asysty K. Miodek), B.Milik i J.Górniak

Skład : R.Ćwik - D.Czura, B.Jędrusik KAPITAN, J.Górniak (P.Cielniaszek), M.Kielian - B.Milik (P.Czechowski), S.Giczański, D.Krzykawski (P.Wiśniewski), K.Miodek (K.Dominiczak), K.Góral (M.Lis) - M.Keller

Rezerwa: H.Kozłowski, K.Doliński

2019-08-28 18:00