Przemsza Okradzionów

2

:

5

80' Przemsza Okradzionów Zaw. Test.
Przed nami trzeci tydzień ciężkich treningów.

Błękitni trenują 3 razy w tygodniu:

• Poniedziałek trening - boisko Sarnów - godz. 18:00
  • Środa sparing - boisko Sarnów - godz. 18:30 rywal: Sarmacja II
  • Piątek trening - boisko Sarnów - godz. 18:00
  • Sobota sparing - boisko Sarnów - godz. 11:00 - rywal: Przemsza O.

W środę późnym popołudniem bo o godzinie 18:30 zagramy sparing i zarazem ostatni mecz chłopaków z "drugiej" Sarmacji. Zbiórka zawodników przed meczem o godz. 17:40 na boisku w Sarnowie !

W Środowe późne popołudnie rozgrywamy pożyteczną gre kontrolną. Chłopaki z młodej Sarmacji starali się jak mogli by pokonać Błękitnych, widać było zaangażowanie i walkę - dzięki czemu przez długi czas meczu prowadzili by ostatecznie przegrać. Sarnów skutecznie atakował i w końcu ugrał to co chciał, strzelając jedną bramkę więcej niż przeciwnik - dzięki czemu zasłużenie wygrał.

KP Sarnów - Sarmacja II Będzin   2:1  (0:1)

Bramki dla KP strzelali M.Kowalczyk (asysta B.Jędrusik) i Zawodnik Testowany5 (asysta P.Cielniaszek)

__________________________________________________________________________________________________________________

W sobotę 3.08 o godzinie 11:00 na boisku w Sarnowie zagramy kolejny sparing, tym razem rywalem będzie Przemsza Okradzionów - bardzo solidna drużyna. Zbiórka zawodników o godzinie 10:00 !

W sobotnie przedpołudnie Błękitni zmierzyli się z wymagającym ligowym rywalem. Do przerwy Przemsza to co miała to wykorzystała i zrobiło się 0:3. W drugiej połowie Błękitni przycisnęli i mogli strzelić licząc okazje stu procentowe minimum 6 goli, nawet rzutu karnego nie zdołaliśmy wykorzystać. Wszystko to zemściło się jeszcze dwoma bramkami dla Przemszy a nasz bramkarz miał co robić przez cały mecz.

KP Sarnów - Przemsza Okradzionów  2:5  (0:3)

Bramki dla KP strzelali Zawodnik Testowany na pozycji Środkowego Pomocnika i Gol Samobójczy

2019-08-03 11:00