Przed nami drugi tydzień przygotowań ! Będzie ciężko ale to okres przygotowawczy więc nie ma że boli ;)

• Poniedziałek 22.07 godz. 18:30 trening boisko Sarnów
  • Środa 24.07 godz. 18:30 sparing boisko Sarnów
  • Piątek 26.07 godz. 18:30 trening boisko Sarnów
  • Sobota 27.07 godz. 10:00  sparing boisko Sarnów

Najbliższa gra kontrolna odbędzie się w środę (24.07) o godzinie 18:30 na boisku w Sarnowie, a naszym przeciwnikiem będzie rywal z Ligi Okręgowej Niwy Brudzowice !  Zbiórka zawodników o godzinie 17:30

Deklasacja jednym słowem. Na szczęście to tylko sparing.

KP Sarnów - Niwy Brudzowice   1:10  (0:2)

Bramke dla KP zdobył Ł.Gorgoń po asyście M.Kellera

Kolejna gra kontrolna odbędzie się w sobotę (27.07) o godzinie 10:00 na boisku w Sarnowie, następny nasz rywal to Górnik Wojkowice z ligi okręgowej ! Zbiórka zawodników o godzinie 9-00 !

Po zaciętej walce, i bardzo dobrej pierwszej połowie przegrywamy z nieco silniejszym Górnikiem. Dużo lepsza postawa Błękitnych niż w meczu z Niwami postraszyła rywali z ligi wyżej. Trzeba pochwalić chłopaków z Sarnowa za pełne zaangażowanie przez 90 minut mimo iż okres przygotowawczy daje w kość!

KP Sarnów - Górnik Wojkowice  1:4  (1:0)