2019-07-17 22:28  -  KP Błękitni Sarnów

Mija pierwszy tydzień przygotowań !

W pierwszym tygodniu treningów ekipa Błękitnych odbyła dwie jednostki treningowe a trzeci test to sparing.

Sparing rozegramy w Piątek na boisku w Sarnowie o godzinie 18:30. Zbiórka zawodników 17:40 !

Godzina i dzień nie typowy ale trzeba pamiętać kiedy i o której gramy ! Czas sprawdzić formę po miesiącu przerwy.

KP Sarnów - RKS Dąbrowa G.   2:0  (0:0)

Po ciężkiej przeprawie, kiepskiej pierwszej połowie i dużo lepszej drugiej pokonujemy rywali z Dąbrowy. Mecz jak na okres przygotowań wyglądał średnio ale Błękitnym udało się wygrać sparing i w paru aspektach pokazać z dobrej strony. W Środę dużo poważniejszy sprawdzian, więcej szczegółów później.

Bramki dla KP: J.Górniak x 2

Skład KP: R.Ćwik - K.Doliński, B.Jędrusik, J.Górniak, K.Dominiczak - B.Milik, P.Wisniewski, S.Giczański, B.Kręciwilk, M.Keller - K.Ciesielski

Rezerwa: G.Żak, D.Cielniaszek, P.Cielniaszek